تبلیغات
مرجع اخبار و اطلاعات تیم چلسی

مرجع اخبار و اطلاعات تیم چلسی
موضوعات
دیگر صفحات
نظر سنجی
به نظر شما تیم چلسی باید برای کدام جام بیشتر تلاش کند؟

کدهای کاربر


با گذشت زمان همیشه تکامل بدست می آید ، من فکر می کنم در آن دوره شکست من به عنوان یک فرد و یک مربی می خواهم بگویم در وضعیت بسیار آگاهانه ای بودیم ، در یک باشگاه بزرگ باید از آن اجتناب کرد ، ما با آن زندگی کردیم ، از آن گذشتیم و باید روندی که نشان از پیشرفت خوبی است را ادامه دهیم."

آندره در پاسخ به سوالی که در خصوص نگرانی برای آمادگی جسمانی بازیکنانش پرسیده شد گفت :"در حال حاضر اینگونه نیست ، آنها هنوز در تمرینات پیش از بازی هستند ، امیدوارم در حال حاضر چیزی اتفاق نیافتد و چیز خاصی نیست."

ویلاس بواس در خصوص بازگشت اسین نیز گفت :" ما میانه های ژانویه نگاه می کنیم ، فکر می کنیم آن زمان بهترین وقت برای بازگشت اسین است ، در ابتدای دسامبر یک عقب گردی بود که اگر اشتباه نکنم او را 10 به عقب انداخت و او در ژانویه می تواند بازگردد . پس من فکر نمی کنم که او به جام ملت های آفریقا برود."

در خصوص دیدیه دروگبا

آندره ویلاس بواس در خصوص تمدید قرار داد دیدیه دروگبا گفت :" بین دو سال و یک سال است و ما منتظریم تا بهترین تصمیم ممکن را بگیریم. ما هفته به هفته صحبت کرده ایم ، وضعیت خوبی است و امیدواریم که حل بشود . هر چه هست ، توافقنامه یا بدون توافقنامه ... هیچ سوالی درخصوص حرفه بودن وی کامل بودن او نیست و می تواند حضورش در چلسی را در این فصل ادامه دهد."

ویلاس ادامه داد :" اهمیت دیدیه کاملا مشخص است ، تنها برای عملکرد کنونی اش نیست ، مذاکرات از ابتدا فصل شروع شده و ما بر فشار خود ادامه خواهیم داد . این تنها تصمیم من نیست ، این تصمیم میان دو بخش است و باید صبر کنیم و ببینیم."

سرمربی 34 ساله چلسی ادامه داد :" اینکه در خصوص آینده دیدیه و چه چیزی در سرش می گذرد به من مربوط نمی شود ، آنچه من فکر می کنم روشن است ،او خود را در رقابتهای چلسی درگیر کرده است . این لذت بخش ترین چیز است ، تعهد از سوی بازیکن ، وقعا در حرفه ای بودن او شکی نیست."
بقیه در ادامه مطلب

در خصوص فرانک لمپارد

 

من رفتارم با همه به یک شکل است ، این خیلی مشخص است که همه می خواهد در تک تک مسابقات بازی کنند ، شما می توانید آن را در فرانک بیابید اما می توانید در مالودا نیز بیابید ، کالو و پائولو ( فرییرا ) هم همینطور هستند . همه می خواهند بازی کنند."

ویلاس بواس ادامه داد :" بر کسی مخفی نیست که لمپارد در تاریخ چلسی بهترین است ، او و جی تی ( جان تری ) نزدیک به 600 یا 550 بازی انجام داده اند ، این بازیکنان برای باشگاه اهمیت زیادی دارند و نمایانگر موفقیت هایش هستند . اما در نظر ما ، با همه بازیکنان باید به طور یکسان برخورد کنیم و ما سعی می کنیم تا جایی که ممکن است عادلانه و منسجم رفتار کنیم. گاهی وقتها تصمیماتی گرفته می شود که نمی تواند از نظر همه تائید شده باشد ، چرا که ترکیب 24 نفره است ، این واقعیت فوتبال است و هیچ توضیحی وجود ندارد."

در خصوص فرناندو تورس

با توجه به شایعاتی شبیه به فرانک لمپارد و نارضایتی تورس از نیمکت نشینی هایش و احتمال فروش او در ژانویه ، آندره ویلاس بواس گفت :" به سوال قبلی باز گردیم ، همه می خواهند بیشتر در زمین درگیر باشند ، فرناندو برای کسب جایگاهی که دیدیر اکنون خوب کار می کند را بدست آورد . ما مطمئن هستیم زمانی که تورس در ترکیب قرار گیرد با کیفیتی که دارد پاسخ خواهد داد . "

وی در خصوص فروش تورس به طور واضح این شایعات را رد کرد و گفت :" فرناندو تورس به هیچ قیمتی فروشی نیست ، چه حالا ، چه در تابستان."

آندره ادامه داد :" سوال در خصوص اینکه او کی بازمیگردد وجود دارد ، زودتر یا دیرتر ، من فکر نمی دانم اما باید بهترین تصمیم را برای تیم بگیریم."

او اضافه کرد :" آنلکا مطمئنا بیشتر برایمان بازی نخواهد کرد اما ما استاریج را در رقابت با لوکاکو داریم و فرناندو در رقابت با دیدیه و امیدواریم که بتوانیم بهترین تصمیم را بگیریم."
[ جمعه 25 آذر 139002:03 ب.ظ ] [ محسن علوی ]
درباره وبلاگ

این وبلاگ جدیدترین اخبار چلسی را شامل میشود و طرفداران چلسی میتوانند در این وبلاگ اخبار و اطلاعات بازی ها و باشگاه چلسی رو مشاهده کنند.
برچسب ها
آمار و بازدید ها
تاریخ امروز :
کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
مدیر وبلاگ : محسن علوی
فال حافظ